Garanti & Servis

1. Tüm modeller imalat hatalarına karşı 1 (bir) yıl garantilidir.

Tüm makine ve ekipmanlarımız, su, şampuan ve elektrik gibi birçok riskle karşı karşıya olduğu için 1 yıl garanti kapsamındadır.

Kullanılan kimyasal maddelerin korozyona sebebiyet vermesi sebebiyle, birçok parça normal şartlarda çalışması gereken zamandan daha kısa sürelerde deformasyona uğrayıp, kullanılamaz hale gelmektedir. Böyle durumlarda parçaların değiştirilmesi veya bakımlarının zamanında ve tam olarak yapılması gerekmektedir.

Elektrik, dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Yüksek voltaj, düşük voltaj veya voltaj dalgalanması gibi durumlarda makinelerin garantisi olmamaktadır.

Yetkin olmayan personellerin makinelerimizi kullanması tavsiye edilmemektedir ve bu nedenle garanti kapsamı dışında kalınabilir.

Bu hususlara dikkat edildiği zaman makinelerimiz uzun yıllar verimli ve kullanışlı olarak çalışmaya devam edecektir.

2. Makinelerimiz yedek parça bulundurma ve servis desteği bakımından 5 yıl garantilidir.

 Tüm makinelerimiz, parçalarımız ve sarf malzemelerimiz,  mühendislerimiz tarafından çizilip, CNC Makineleri’ nden geçirilerek üretilmektedir.

Üretmiş olduğumuz her parçanın stoğunu tutarak, müşterilerimizin makinelerini uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi için yedek parça bulundurma desteği vermekteyiz.

Makinalarımızın tamamının çizim ve tasarım aşamaları kayıt altına alınmaktadır.

Uzun zaman içerisinde oluşabilecek hasar, problem ve arıza gibi durumlarda, birebir hizmet sağlama ve parça desteği verme noktasında hizmet sağlayan en hassas firmalar arasındayız.

3. Garanti kapsamı içerisinde (ilk 1 yılda) verilecek servis hizmetlerinde sadece yol, konaklama ve yemek masrafları müşteriden tahsil edilecektir.

Garanti kapsamında oluşabilecek arızalarda ve servis hizmeti gerektiren durumlarda, satış sonrası ilk yıl için, göndereceğimiz servis ekibimizin sadece yol, yemek ve konaklama masraflarını müşterilerimizin karşılamasını talep etmekteyiz. Bu bağlamda ilk yıl için tarafımızca servis ücreti talep edilmemektedir.

Bu durum, makinede farklı yapılabilecek bir şey varsa veya değerlendirilmesi gereken başka unsurlar varsa, müşterilerimiz için  bir avantaj oluşturmaktadır.

Böylece, gönderdiğimiz ekibimize makinelerinizin son kontrollerini ve bakımlarını yaptırabilme olasılığını da sağlamış bulunmaktayız.

4. Garanti süresi bitiminde ya da garanti kapsamı dışında kalan, arızaların bakımında ortaya çıkan tüm masraflar (konaklama, yol, yemek, malzeme, işçilik vs.) müşteriye aittir.

Garanti süresi bitiminde veya garanti kapsamı dışında kalan durumlarda meydana gelen arızalar nedeniyle ortaya çıkan tüm masraflar (= konaklama, yol, yemek, malzeme, işçilik vb.) müşterilerimize aittir.

Müşterilerimizin, ürünlerimizi kullanım hatası mevcutsa, elektrik arızası veya  afet  gibi  bir durum varsa veya bizden kaynaklanmayan bunlara benzer durumlar nedeniyle hasarlar oluştuysa, tüm masrafları  müşterilerimizin karşılamasını talep etmekteyiz.

5. Servis talepleri, servis sorumlusuna en kısa sürede bildirilmek zorundadır.

 Arızaların büyümemesi için servis taleplerinin servis sorumlusuna en kısa sürede bildirilmesi gerekmektedir.

Herhangi bir sebeple servis durumu oluştuğu zaman izlenecek yol aşağıdaki gibidir:

1)    Teknik servis ekibimizi arayarak arızanın ortaya çıktığı tarih ve oluş şekli ile ilgili bilgilerin tarafımıza iletilip bir servis kayıtı açtırılması gerekmektedir. Bununla birlikte web sitemiz üzerinden ürün servis formu kısmına girilerek üründe oluşmuş olan arıza, problem, kırılma  gibi durumlarla ilgili görsel ve yazılı paylaşımlar yapılarak arıza kayıt formu oluşturulup servis talep edilmelidir.

2)    Ayrıca, satış ve pazarlama ekibimize de ulaşarak, arızanın tarihi, oluş sebepleri ve arıza hakkındaki bilgilendirmeyi yaptıktan sonra, zaman ve servis süresi hakkındaki detaylı bilgiyi edinip, servis açtırma zorunluluğu bulunmaktadır.

3)    Oluşan arızalarda servis birimimize ne kadar hızlı bilgi verilirse, arızanın giderilmesi  ve yedek parça temini noktasında bizim de hızlı hareket edebilmemiz sağlanacaktır.

6. Servis talebi sonrasında şehir içi 48 saat, (2 gün) şehir dışı taleplerde 168 saat (7 gün) içerisinde müdahale edilecektir. Yurt dışından gelen servis talepleri de vize ve diğer işlemler uygun olduğu takdirde en fazla 360 saat (15 gün) içerisinde müdahale edilecektir.

 Servis talebini takiben, şehir içi 2 gün(48 Saat), şehir dışı 7 gün(168 Saat)içerisinde müdahale edilecektir.

Yurt dışından gelen servis talepleri için, vize ve diğer işlemler uygun olduğu takdirde maksimum 15 gün(365 Saat) içerisinde müdahale yapılacaktır.

Değerli müşterilerimiz, servis için müdahale edeceğimiz süreler olan Gün ve Saatler, yedek parçaların temini, üretimi ve sarf malzemelerinin tedariği sonrasında ulaşım ve harekete geçme gibi faktörlerin hepsi hesaplanarak ve sizleri mağdur etmeyecek şekilde oluşturulmuştur.

Yine de mümkün olan en kısa sürede ve en hızlı şekilde müşterilerimize destek vererek yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Ayrıca telefon, whatsapp ve email yolu ile yapılan bilgilendirme ve yönlendirmelerimiz ile müşterilerimiz tarafından düzeltilebilecek bir durum varsa bunu tespit edip, garantiyi bozmadan ve müşterimizin yanında yer alarak da hızlı bir hizmet vermekteyiz.

TEKLİF İSTEYİN
close slider