Hakkımızda

Misyon makine olarak 2007 yılından bu yana halı yıkama sektöründe üstlendiğimiz “misyonun” farkında olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özellikle 2013 yılında Avrupa’yla başlayan ihracat maceramız sayesinde sürekli gelişen ve kalitesinden ödün vermeyen bir marka olduğumuzu adeta sınırların ötesinde kanıtlamış olduk. Bu sayede, sadece Türkiye’nin bir numarası olmakla kalmayıp Avrupa’da da sektörün iddialı üreticilerinden biri olduğumuzu göstermiş olduk. Bu noktada kalite ve başarımızın uluslararası boyutlarda tanınmasını sağlayan en büyük etken; 65 farklı fonksiyona hizmet eden Otomatik halı yıkama, Otomatik Halı sıkma ve toz alma makineları üreterek halı yıkama sektörünün ihtiyaçlarına fazlasıyla karşılık verebilme yetimiz olmuştur.

 

Su ve zamanın etkin kullanımı, satış sonrası herhangi bir durumda sürekli ve çözüm odaklı verilen destek ve bunlara mukabil  Türkiye’nin en büyük üreticisinin güvencesine sahip olmak; hem Türkiye’deki hem de Avrupa’daki halı yıkamacıların Misyon Makine’yi seçmesindeki en büyük etkenler olarak öne çıkıyor. Bizler de üstümüze düşen görevin farkında olarak, ürettiğimiz makinelerin daha az su kullanarak daha iyi temizlik yapması ve daha kısa sürelerde daha verimli işler çıkartması için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Hali hazırda yakaladığımız standartlar ile tercih sebebi olduğumuzu biliyor ancak bu nedenle rehavete kapılmıyoruz.

 

Sektöre adım attığımız ilk günkü heyecan ve motivasyonla her geçen gün daha iyisini nasıl yapabileceğimiz konusunda sürekli bir çaba içerisindeyiz. Halı yıkamacıların hizmetine sunduğumuz otomatik Halı Yıkama Makineleri ile ilgili her türlü soru veya sorunla anında ilgileniyor ve satış sonrasında kullanıcıları hiçbir zaman çaresiz bırakmıyoruz.

 

Misyon Makine, gerek makine üretim aşamalarında gerekse satış sonrası sağladığı destek hizmetlerinde her zaman yapıcı ve çözüme yönelik hareket etmekte, bu sayede sektörün en önde gelen ve güvenilir üretici firmalarından birisi olarak kazandığı bu güven ve kalite imajını korumak ve daha iyiye götürmek adına bundan sonra da aynı çalışma azmi ve yenilikçi yaklaşımıyla halı yıkamacılara hizmet etmeye devam edecektir. Özellikle ülkemizi Avrupa iş dünyasında temsil etmenin verdiği sorumluluk bilinci gereği halı yıkama sektörünün en büyüğü olmakla yetinmeyecek, en yenilikçi ve en çalışkan üretici firma olma yolunda çaba sarf etmeye devam edeceğiz.

 

En mütevazi halı yıkamacılardan en komplike halı yıkama tesislerine kadar sektörün her aşamasında otomatik halı yıkama makineleri, halı sıkma makineleri ve toz alma makineleri üretmeye devam etmekteyiz. Üretimimizi bünyemizde bulunan ar-ge, çizim ve tasarım ekiplerimizle birlikte, en yeni teknolojik donanımlara sahip, 1000 m2 yerleşkede kurulu olan fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz.

TEKLİF İSTEYİN
close slider